Nasza-Czytelnia.pl
 

Strona główna    O nas    Kontakt    Regulamin    Dla prasy

 

Nowości książkowe.
3 październik Napisany przez Administratora
Aby łatwiej korzystało się Wam z portalu Nasza-Czytelnia.pl utworzyliśmy nową zakładkę "Zapowiedzi". Zakładka znajduję się na stronie głównej. Codziennie przedstawiamy nowe propozycje książek, które znajdą się już niebawem na rynku, ułatwiając Wam znalezienie czegoś ciekawego dla siebie.Mamy fragmenty!
12 wrzesień Napisany przez Administratora
Zakończyliśmy pracę nad opcją "fragmenty". Już od dziś możecie przesyłać do nas, poprzez "Kontakt", fragmenty Waszych ulubionych książek, które zostaną opublikowane na stronie profilu książki. Już dziś możecie przeczytać fragment książki pt."Objawienie" Daniela Grepsa!Co nowego?
24 maj Napisany przez Administratora
Na stronie głównej Naszej czytelni w lewym, górnym rogu pojawiła się nowa zakładka "Książka na dziś". Utworzyliśmy również katalog użytkowników, który znajduje się pod "Najaktywniejszymi użytkownikami". Teraz możecie przeglądać profile innych książkożerców. Grupa Nasza-Czytelnia.pl obiecuje, że już za kilka dni będziecie mogli, drodzy użytkownicy, dodawać komentarze na profilach znajomych. Przypominamy, że poprzez zakładkę "Kontakt" możecie pisać do nas w razie pytań.Nasza-Czytelnia.pl coraz bliżej końca.
4 maj Napisany przez Administratora
Pragniemy ogłosić, że pokonaliśmy kolejne kroki do skończenia naszego serwisu. Na profilach można juz dodać swój avatar. Skończone jest wysyłanie i odczytwywanie prywatnych wiadomości oraz zakładka "znajomi" wraz z wysyłaniem, akceptowaniem i odrzucaniem zaproszeń do znajomych. Kolejne kroki w naszych planach to komentarze oraz ocenianie książek. Życzymy miłego korzystania z naszej czytelni :)Budowa serwisu Nasza-Czytelnia.pl trwa...
29 kwiecień 2009 Napisany przez Administratora
Serwis Nasza-Czytelnia.pl jest już prawie gotowy. Zapraszamy wszystkich do rejestracji i dodawania książek. W trakcie trwają prace nad opcjami, które jeszcze nie zostały stworzone.

Polecamy: Vampire Diaries, Bajki dla dzieci, Mechanik Częstochowa

Copyright © 2009-2012 Nasza-Czytelnia.pl